Kdo jsme


Když se vášeň pro mapy a krásný design skloubí dohromady

Jsme jedna rodina. Milovníci map, designu a trochu perfekcionisté. Proto u nás najdete výhradně nástěnné mapy a produkty a doplňky s motivem map. A to jen ty, které nám osobně přijdou do posledního detailu dokonale promyšlené a propracované. Každý kousek pečlivě vybíráme tak, aby lahodil nejen oku, ale aby dělal díky své kvalitě budoucími majiteli co největší radost po co nejdelší dobu.

TM TÝM 

Ahoj, jsem Maxim a jsem nadšený podnikatel. Jsem vlastně hlavní motor www.travelmap.cz. Ve firmě se starám o klienty a partnery, vše plánuji a kontroluji. Jsem prostě Boss :)) a pod palcem mám spoustu důležitých tabulek s čísly a diagramy. Relaxuji, když běhám a cestuji.

20190520_111413

Já jsem Marina a dělám všechno pro to, abychom byli všude dobře vidět, a aby se o nás dozvědělo co nejvíce lidí. Chystám pro vás zajímavé soutěže, akce a taky třeba posty na sociální sítě. Mezí tím běhám, cvičím jógu a hodně čtu. Bez knih a sportu si svůj život nedovedu představit. A nešlo by to ani bez výše uvedeného Bosse a našich dvou malých dětí – Marka a Emmy:)

FB_IMG_1569521195415

Já se jmenuji Saša a jsem tady technický genius. Snažím se udělat naše-vaše webové stránky co nejpřehlednější a nejatraktivnější. Taky mám na starosti reklamu. Občas se trochu zamotám v reklamních algoritmech, ale jinak je to fajn. Jsem bratr výše uvedeného Bosse.

screenshot-trello-attachments.s3.amazonaws.com-2019.10.09-20_27_51

Já jsem Alexandra a firmě dělám účetní podporu. Miluji Maximovy tabulky :)). Jsem vegetariánka a nadšená cestovatelka. Cestovala bych nejradši pořád, a proto se vždy těším na další naše novinky, které pak nadšeně vyzkouším přímo na sobě. Kromě toho jsem Sašova manželka a máme taky dvě děti :-).

FB_IMG_1569520971354

Náš tým by nebyl kompletní bez skvělé Lucie, profesionální Tatiany a kreativní Niny, které nám s naší prací pomáhají, a kterým moc děkujeme.

travelmapTeam