Travel Map Black World je již v RÁMU. Dárek je hotový! Tak si pověs na zeď!

KDO JSME

Originální dárky pro milovníky cestování
Všechno to začalo láskou :-)

První Travel Map byla totiž původně vymyšlena jako jedinečný dárek pro milovaného partnera. Pro nás je to tedy víc než jen produkt, víc než stírací mapa, víc než dárek. Je to naše dítě, se kterým jsme se naučili podnikat. Její unikátnost tkví v tom, že je vyrobena z kvalitního plastu, a tak si do ní můžete klidně i kreslit fixou a hravě tak zaznamenávat svoje životní události. Na prvním místě je pro nás kvalita, design produktu a péče o zákazníka (rychlá doprava, okamžitá komunikace), ale důležitý je pro nás také neustálý rozvoj. Proto postupně rozšiřujeme nejen nabídku našich stíracích map. Vyberete se i u nás, ať už máte rádi výlety po České republice, cestování po světě, nebo hledáte třeba zajímavý a naučný dárek pro děti.

Pokud už vám doma jedinečný doplněk v podobě stírací mapy visí na zdi, určitě vám udělá radost i něco z našich dalších praktických doplňků pro cestovatele: kufry, batohy, tašky, organizéry, nebo pouzdra na různé nezbytnosti. Důraz klademe hlavně na jejich kvalitu a praktičnost, ale moc dobře víme, že i tady je třeba dbát také na stylový design. A teď už bez formalit. Kdo se vlastně za Travel Map schovává?

TRAVELMAP TÝM V ROCE 2019

Ahoj, jsem Maxim a jsem nadšený podnikatel. Jsem vlastně hlavní motor www.travelmap.cz. Ve firmě se starám o klienty a partnery, vše plánuji a kontroluji. Jsem prostě Boss :)) a pod palcem mám spoustu důležitých tabulek s čísly a diagramy. Relaxuji, když běhám a cestuji.

20190520_111413

Já jsem Marina a dělám všechno pro to, abychom byli všude dobře vidět, a aby se o nás dozvědělo co nejvíce lidí. Chystám pro vás zajímavé soutěže, akce a taky třeba posty na sociální sítě. Mezí tím běhám, cvičím jógu a hodně čtu. Bez knih a sportu si svůj život nedovedu představit. A nešlo by to ani bez výše uvedeného Bosse a našich dvou malých dětí – Marka a Emmy:)

FB_IMG_1569521195415

Já se jmenuji Saša a jsem tady technický genius. Snažím se udělat naše-vaše webové stránky co nejpřehlednější a nejatraktivnější. Taky mám na starosti reklamu. Občas se trochu zamotám v reklamních algoritmech, ale jinak je to fajn. Jsem bratr výše uvedeného Bosse.

screenshot-trello-attachments.s3.amazonaws.com-2019.10.09-20_27_51

Já jsem Alexandra a firmě dělám účetní podporu. Miluji Maximovy tabulky :)). Jsem vegetariánka a nadšená cestovatelka. Cestovala bych nejradši pořád, a proto se vždy těším na další naše novinky, které pak nadšeně vyzkouším přímo na sobě. Kromě toho jsem Sašova manželka a máme taky dvě děti :-).

FB_IMG_1569520971354

Náš tým by nebyl kompletní bez skvělé Lucie, profesionální Tatiany a kreativní Niny, které nám s naší prací pomáhají, a kterým moc děkujeme.

travelmapTeam

Tento eshop používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.