Stírací mapa světa Travel Map Air World

Stírací mapa „Travel Map Air” je designovým deníkem tvých cest po celém světě. Neobvyklá mapa z transparentního materiálu tě bude inspirovat k novým dobrodružstvím. Je také stylovým doplňkem interiéru a úžasným dárkem pro každého, kdo potřebuje cestování stejně jako vzduch.

Můžeme doručit do:
9.12.2021
Skladem (> 5 ks)
Kód: AW
Značka: TRAVEL MAP®
1 499 Kč 1 363 Kč bez DPH
Kategorie: Mapy Světa
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.35 kg
Materiál: Plast
Rozměry: 60x96cm
Typ produktu: Nástěnná mapa
Rok vydání: 2017
Jazyk: Angličtina
Stírací: Ano

PRO OPRAVDOVÉHO CESTOVATELE

Stírací mapa světa „Travel Map Air” představuje jedinečný kousek v naší nabídce. Kromě stírací vrstvy, která zakrývá jednotlivé státy, je totiž zcela průhledná a lehká jako vánek. Vyber zemi, kterou jsi navštívil, setři stříbrný povrch a odhal svět v pestrých barvách. I do této mapy můžeš směle psát, kreslit a značit si nové trasy pomocí smazatelného fixu.

Stírací mapa „Travel Map Air” je vyrobená z transparentního materiálu, díky němuž působí velmi vzdušně a svěže. Originální provedení i design se budou skvěle vyjímat na stěně tvého domova, odkud ti mapa připomene historii tvých cest po světě.

Pro opravdoveho cestovatele

DÁRKOVÉ BALENÍ

Podobně jako ostatní mapy je i „Travel Map Air” zabalena ve stylovém tubusu, který kombinuje zajímavý design s praktickou ochranou. A když budeš chtít mapu věnovat jako dárek, nemusíš si lámat hlavu s balicím papírem.

baleni-AW2

NEJENOM MAPA

Kromě mapy najdeš v balení i 4 připínáčky, trsátko na stírání, samolepky a smazatelný fix.

doplnkyAW3

 

STÍRACÍ MAPA SVĚTA TRAVEL MAP AIR WORLD