STÍRACÍ PLAKÁT #100BucketList JUNIOR Edition

 

#100Bucketlist Junior Edition je interaktivní plakát se stovkou fascinujících úkolů pro děti. Spojuje všechny důležité věci, které by mělo zažít každé dítě.

Dostupnost Pouze pro přihlášené
Cena 743 Kč bez DPH
899 Kč
Kód produktu 100D
Značka 1DEA ME PRODUCTION
Kategorie Plakáty
Záruka 2 roky
 

TENTO PLAKÁT POMŮŽE VAŠEMU DÍTĚTI

Stírací motivační plakát pomůže dětem:
- najít si zájmy a koníčky - Někdo rád zahradničí, jiný miluje modelování letadel a další třeba s oblibou kreslí do sešitu
- rozvíjet se - Pro harmonický vývoj každého dítěte je důležitá zdravá rovnováha mezi studiem, sportem, odpočinkem a tvořením. Nezapomeňte ani na objímání - 8x denně!
- hledat další dovednosti - #100Bucketlist Junior Edition není jen vzrušující hra, ale také test, na čem dalším můžeš zapracovat. Sleduj, které úkoly si tvoje dítě nejvíc vybírá, a dozvíš se, pro co má talent a kudy ho směřovat dál.
- spolupracovat s celou rodinou – Sestav rodinný tým. Je skvělé, když jsou všichni v rodině zapálení do svých úkolů. A ještě lepší je, když je plníte společně.
- k nezávislosti - Úkoly v plakátu jsou speciálně navržené tak, aby naučily děti hledat řešení na vlastní pěst. Aby se nebály převzít odpovědnost za konečný výsledek.
- dosáhnout svých cílů - Nic nedokáže motivovat lépe než odměna a pocit vítězství. Proto jsme přišli s „dohodou o dospělosti“. Je to taková malá smlouva mezi tebou a tvým dítětem.

m3-100-1200x1500px-130918-ap 

DÁRKOVÉ BALENÍ

Stírací plakát #100BucketList Junior edition je uložen do designového tubusu, který slouží nejen pro bezpečnou přepravu a skladování, ale i jako dárkové balení. Tubus pak můžete použít jako univerzální krabičku na předměty.

m4-100-1200x1500px-130918-ap

NEJENOM PLAGÁT

Kromě plakátu najdeš v balení:
- pokyny
- speciální trsátko na stírání
- nálepku, kterou si plakát přizpůsobíš
- prázdnou smlouvu s rodiči „dohoda o dospělosti”
- prázdný „dopis z dětství”
- kartu s výzvou

m5-0-1200x1500px-110918-np 

Hmotnost 1 kg
Barva vrstvy Stříberná
Jazyk Anglický
Stírací Ano
Rozměr tubusu 45x7cm
 
Tento eshop používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.