Stírací mapa Evropy Travel Map Silver Europe Plast | 60x40cm

 

 Vydej se do úzkých uliček Vídně, projdi se po pláži ve Španělsku, vychutnej si croissant v Paříži. Pro milovníky cestování po Evropě je tu nová stírací mapa “Travel Map Silver Europe”. Zaznamenávej své cesty Evropou, setři místa, která jsi navštívil, a představuj si, kam se vydáš příště. Stírací mapa Evropy Travel Map je i skvělým dárkem pro tvé přátele.

Dostupnost Pouze pro přihlášené
Cena 817 Kč bez DPH
899 Kč
Kód produktu SE2
Značka TRAVEL MAP®
Kategorie Stírací mapy
Záruka 2 roky
 

PRO OPRAVDOVÉHO CESTOVATELE

Hledáš unikátní mapu Evropy? Stylová stírací mapa “Travel Map Silver Europe” je pro tebe jako stvořená! Stírej mincí země, které jsi procestoval, zapisuj poznámky, zakresluj trasy a vytvoř si svůj osobitý cestovatelský deníček. Veselé barvy jednotlivých zemí ti připomenou, jak zářivé jsou tvé zážitky.

Stírací mapu Travel Map snadno zabalíš do kufru. Je vyrobená z odolného materiálu a zabalená do pevného tubusu, takže vydrží horské túry v Alpách, ochutnávání španělské paelly i projížďky gondolou v Benátkách. A až přijedeš domů, ze stírací mapy Evropy snadno uděláš nástěnnou mapu. Své zážitky budeš mít při sobě v obýváku nebo třeba v kuchyni. Stírací mapa Evropy Travel Map je také netradičním dárkem pro tvé přátele z klubu cestovatelů.

SE_circle

DÁRKOVÉ BALENÍ

Před poškozením chrání mapu designový tubus, který řeší i problém, jak dárek zabalit. Máš rád hry? Tak to tě potěší kvíz na tubusu, ve kterém je třeba propojit evropské státy s hlavními městy. Soutěž s přáteli ve znalostech zeměpisu!

m4-0-1200x1500px-280818-ap

NEJENOM MAPA

Kromě mapy najdeš v tubusu i trsátko na stírání, smazatelný fix, hadřík, 4 připínáčky a návod.

m5-0-1200x1500px-140918-ap 

Hmotnost 0.25 kg
Barva Modrá
Barva stírací vrstvy Stříbrná (zrcadlová)
Typ produktu Stírací mapa Evropy
Jazyk Angličtina
Stírací Ano

STÍRACÍ MAPA TRAVEL MAP SILVER EUROPE


 
Tento eshop používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.