BUĎTE PARTNEREM TRAVEL MAP

 


VÍTEJTE NA PARTNERSKÉ STRÁNCE TRAVEL MAP

Vítejte na partnerské stránce Travel Map! Designové stírací mapy Travel Map jsou na českém trhu už od roku 2014. Určitě jste zahlédli tyto mapy na internetu nebo v různých kamenných obchodech po celé ČR. Momentálně rozšiřujeme partnerskou síť v ČR, proto bychom Vám chtěli nabídnout být součástí distribuce produktů Travel Map. Suprové stírací mapy Travel Map zpestří nabídku ve vašem obchodě a zvýší vaše obraty. Jsme otevřeni k jednání a společnému hledání obchodního modelu, který Vám bude sedět na míru.

Maksim Deliergiyev
Obchod


KOUKNĚTE NA STÍRACÍ MAPY TRAVEL MAP

O stíracích mapách
Designové stírací mapy Travel Map nejsou jen tak obyčejné nástěnné mapy. Pomůžou ti atraktivním způsobem objevovat svět v celé jeho kráse. Setři mincí místa, která jsi navštívil, a postupně odhal všechny města, regiony, země a kontinenty. Stírací mapy Travel Map tě potěší podrobným členěním světa a ukážou ti, jak bohatá je tvoje cestovatelská historie.

Stírací Mapa Světa Travel Map Black World
Luxusní stírací mapa Travel Map Black World pro všechny cestovatele, kteří mají vytříbený vkus a milují stylové kousky. Tahle stírací mapa deluxe ti zanechá jiskřivé zážitky z cestování! Vezmi mapu do batohu, stírej země, které jsi navštívil, doma pověs na stěnu a kochej se tím, co jsi prožil a co tě čeká dál. Kombinace zlaté a černé barvy je navíc dechberoucím dárkem pro tvé přátele.

TM_Black_набор свободный с монеткой_700

Stírací Mapa Travel Map Česká Republika
Exkluzivní stírací mapa Travel Map Česká republika tě provede všemi zákoutími a krásami naší malebné země. Objevuj nové zážitky, stírej místa, která jsi navštívil, a staň se zkušeným průzkumníkem české kotliny. Mapa je originálně vyrobená pouze pro Travel Map.

1D_TM_CZ_poster_complectation_3.11.17_IT_700

Stírací Mapa Světa Travel Map Holiday World
Vydej se na dovolenou se stírací mapou světa Travel Map Holiday World a vtiskni svým zážitkům zářivé barvy! Pod stírací vrstvou se skrývají země, které můžeš navštívit. Při plánování tras ti pomůže i praktický check-list. A až mapu světa pověsíš na stěnu, uvidíš, jak pestrou historii máš za sebou a co skvělého tě ještě čeká. Stírací mapa Travel Map Holiday World je tu pro každého, kdo miluje prázdniny!

1D_mocup_holiday8_700


STÁHNĚTE SI NÁŠ E-KATALOG

Stáhněte si náš e-katalog, kde si najdete vše co potřebujete k bližšímu seznámení se stíracími mapy Travel Map.

 


DÁME VÁM JEDEN Z NAŠICH STOJANŮ

Jakýkoliv unikátní produkt potřebuje být dobře vidět. Proto pro Vás máme jeden z těchto stojanů na výběr.

Popis stojanu №1 
Pultový stojan v černé barvě na 12 tubusů, který je vyrobený z pevného kartonu. Rozměry stojanu jsou 28x38x15 cm.

stend_12_1

Popis stojanu №2
Stojan v černé barvě na 35 tubusů, který je vyrobený ze dřeva. Rozměry stojanu jsou 54x46x143 cm. Na stojan lze umístit promo mapu v rámu.

stend_35_1


SPOJTE SE S NÁMI

Mobil:  +420 727 975 307 (jsme zde od 9:00 do 14:00)
Email:  partner@utsolution.cz (jsme zde od 9:00 do 14:00)


NEBO VYPLŇTE FORMULÁŘ

Pokud se Vám nechce volat na telefon nebo psát email, můžete vyplnit náš formulář a my se Vám ozveme :)